"I wanna see you cry, BITCH."

11. června 2013 v 19:43 | Dee. |  Deníček

Dneska se musím vypsat, jinak brzo sklenička, kterou mám postavenou vedle sebe, skončí roztříštěná na zemi. Je fajn, že mám tak super kamarádku, že mi zpříjemní celý den. Je to holka, co je totálně tupá. Asi za to chudák nemůže. Myslí si, že jsme nejlepší kamarádky. Sedíme spolu ve škole. A už delší dobu mě sere s tím, že cokoliv máme dělat samostatně, opisuje to ode mě. V zeměpisu dostaneme za úkol udělat si vlastní výpisky z České republiky. Naštěstí mi tohle celkem jde, takže s tím nemám problém. Ale je nesnesitelné, když se z článku snažím udělat co nejkratší a nejstručnější výtah, a ta... dívka -_- vám čučí celou dobu přes rameno, aby si to mohla opisovat, protože má v hlavě vakuum. Nechci se jí vysmívat, nemám to ráda, ale ona mě jednou připraví o všechny nervy. Pak když dokončím svoji práci, s úsměvem na rtech a písma očima se mě zeptá, jestli jí to dám opsat, že jí výpisky nikdy nešly. Nemám gule na to jí říct "NE, nemůžeš." Ale nechápu co si myslí. Všechno si vždycky udělám sama, ona ani nehne prstem a chce to po mě opsat. Nenávidím ji. Tohle slovo nepoužívám (co se týče lidí) až tak často, ale člověk, co mě dokáže vytočit každý den už tím, že je, patří do té malé skupinky nenáviděných. Jsem hnusná? Jsem. Ale ona je falešná mrcha, co mě jenom využívá. A já debil jsem si toho všimla až teď. Zní to hrozně, ale jen díky mě proleze 8. třídou s 1 z češtiny, protože veškeré písemky opsala ode mě. Na rady se jí hodím, ale jak potřebuju něco já od ní, nemůže mi pomoct.
A proč tohle všechno vypisuju právě sem? Protože potřebuji ulevit své dušičce :D A je malá šance, že na tenhle článek narazí a přečte si ho. A hlavně.. že jí dojde, kdo je autorem toho článku. A jestli na to narazí, tak ať. Alespoň jí nebudu muset vysvětlovat slovně, za koho ji považuju.
Omlouvám se, že to píšu sem, ale tu skleničku mám opravdu moc ráda na to, abych si vybila svůj vztek právě na ní.
(Kdo si to přečetl, ať zvedne ruku. Ale nehlaste se všichni -_-)
Dee.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Ronnie | E-mail | Web | 15. června 2013 v 21:33 | Reagovat

Tak ta holka je vážně případ. :/ Příště jí to dej pěkně sežrat! :-D nebo až se tě příště zeptá, jestli ti to může opsat, v klidu prones: "Mám to ale zle, to ti přece dávat nebudu." A je to. :D :D A nedivím se ti, já tohle snášet... no já bych to asi nesnášela.

2 Liitokala Liitokala | Web | 28. června 2013 v 15:02 | Reagovat

KOnečně jsem se sem  dostala, pořád se mi místo tvého blogu ukazovala jen bílá obrazovka s reklamou :-?
Jo, takovou spolužačku jsem taky měla... Někomu člověk pomůže rád, ale taky nevím, co si myslí ty lidi, co se jen vezou a ani není vidět, že by se snažili...

3 MarkyKovr MarkyKovr | Web | 26. srpna 2013 v 17:26 | Reagovat

Chápu Tě. Znám to. Na základce jsem to měla podobně. Do teď mě hodně lidí využívá, protože jsem prý chytrá. Nějaké "kamarádky" se mi ani neozvou, pokud nic nepotřebujou. Jo to bych ještě překousla, ale když mě ani na ulici nepozdraví, občas mám pocit, že bych vraždila. A to neříkám moc často, ale už mě to vytáčí. Takže máš mou podporu ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2013, Dee.
SHOETREE

.
.